Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 22 людини

Дистанційне навчання учнів та педагогів Залісецького НВК в умовах карантину

Дата: 9 квітня 2020 о 08:11, Оновлено 12 квітня 2020 о 14:13
Автор: Рудько О. А.
371 перегляд

Доходить до кінця четвертий тиждень карантину та дистанційного навчання, яке здійснюють учасники освітнього процесу нашого закладу. На сайті НВК  створено  вкладку "Дистанційне навчання", на якій розміщені матеріали для  учнів, батьків, класних керівників, щодо організації навчання в умовах карантину. Учні та батьки кожного класу мають змогу в будь – який день і час переглянути матеріали на вкладці. А це : теми уроків, відповідно календарно – тематичного планування вчителів, посилання на інтернет – ресурси, платформи, відеоматеріали, завдання, тестування, зазначений зворотній зв'язок. Всі ці завдання класоводи початкових класів та класні керівники окремих класів основноі школи  дублюють в обов’язковому порядку щоденно у Вайбер - групах  (на прохання батьків), так як не всі учасники освітнього процесу мають змогу зайти на сайт школи щоденно.

       Педагоги закладу щоденно проводяться консультації в телефонному режимі,  спілкування наживо ( відеочати у скайп , вайбер, месенджер) з батьками з питань  освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання, з опрацювання навчального матеріалу української мови та літератури (Сільвейстрова І. К., Гонца Г. І., Горобняк А. В.), дошкільної освіти (Ляхович Т.В., Волохівська О. В.), початкової освіти (Рудько О. А., Діянчук Н. І., Вітюк Т. М., Матвеєва Л. В.), іноземної мови (Григор’єва В. І.) зарубіжної літератури (Сільвейстрова І. К., Горобняк А. В.),  хімії, біології,  та основ здоров’я (Антонюк О. А.), історії, правознавства, географії (Ягушевська Н. М., Антонюк З. В.), фізики та інформатики  (Яцків Ю.) математики (Барановська Т. В.), фізичної культури (Барановський Ю.М.), організації виховного процесу (Ягешевська Н. М), роботи соціально-психологічної служби (Сільвейстрова І. К. Адамчук М. В.).

       Всі учні 1-9 класів  розпочали дистанційне навчання у групах Viber. Та згодом учні 5-9 класів почали освоєння веб-сервісу Google Classroom.  Було створено віртуальні класи, де учителька математики Тетяна Барановська, вчитель фізики та інформатики  Юрій Яцків  розпочали дистанційне навчання. Наразі старшокласники самостійно опановують різні теми за допомогою відео-уроків. Виконують завдання та завантажують їх для перевірки вчителем. Вчителі цих предметів надають консультації та покрокові інструкції у вайбер – групах.

      Зворотній зв'язок з вчителями – предметниками учні здійснюють, надсилаючи виконані завдання, фотозвіти, відеозвіти на електронну пошту педагогам. Дуже зручною формою роботи є проходження онлайн – тестування на сайтах « На Урок» та «Всеосвіта». Досвід роботи виконання олімпіадних завдань на цих освітніх сайтах є як у учнів початкових класів, так і старшокласників. Тому здобувачі освіти легко виконують завдання тестів, які заздалегідь готують педагоги і надсилають посилання учням. Хоча дистанційна форма навчання й має свої переваги, однак, на думку учнів, вона ніколи не зможе замінити живого спілкування з вчителем та іншими учнями.

     Не менш насиченою і продуктивною є організаційно- методична робота педагогічних працівників в  режимі дистанційної роботи на час проведення карантинних заходів. Всі працівники закладу працюють за індивідуальними планами роботи, освоюють веб – сервіси, платформи для створення тестів, роботу у режимі відеоконференції, проведенню дистанційних уроків за допомогою програми ZOOM, пробують записувати відеоуроки та презентації, мають змогу підвищувати кваліфікацію на освітніх сайтах «Всеосвіта», «EdEra», "Prometheus". Для пояснення та закріплення нового матеріалу педагоги використовують навчальні відео, презентації, відеоуроки та завдання із ютуб-каналу, сервісів МійКлас, користуються рекомендаціями методистів методичного кабінету управління освіти, молоді та спорту, інформаційним ресурсом. "Дистанційне навчання" ​на сайті методичного кабінету (http://mk.dunosvita.gov.ua/) .

Щотижневе дистанційне спілкування адміністрації та педагогів відбувається по скайп-звязку. Основні питання, які розглядалися: обмін досвідом організації дистанційного навчання колегами, форми контролю за виконанням учнями практичних, творчих вправ, проєктів, заняття на навчальних онлайн-платформах, виконання фізичних вправ, зворотній зв’язок з учителем, класною спільнотою.

Серед проблем, які виникли під час впровадження дистанційного навчання:відсутність необхідної техніки вдома у значної учнів; частина батьків учнів початкових класів не володіють необхідними навичками роботи з комп’ютерною технікою та програмним забезпеченням; не всі учні виходять на зв'язок (роблять домашні завдання, беруть участь в онлайн-уроках);складно зібрати дітей для занять в один час;психологічно не комфортно працювати в онлайн-режимі

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.