Новини

Хмельницька обласна військова адміністрація, Міністерство освіти і науки України та Асоціація інноваційної та цифрової освіти представляє Освітній Хаб Хмельниччини:

20 квітня 2022 о 08:20 | Яцків Ю. В. | немає коментарів

Публічно-шкільна бібліотека взяла участь у конкурсі клубу за інтересами. Учасники нашого клубу «З бабусиної казки», а саме: учні 3-го класу Залісцівської гімназії як завжди проявляли свою активність та творчість.

20 січня 2022 о 12:24 | Яцків Ю. В. | немає коментарів

Згідно Указу Президента України № 447/2021 від 26 серпня 2021 року «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 14 травня 2021 року «Про Стратегію кібербезпеки України» Міністерством цифрової трансформації України ініційовано проведення інформаційної кампанії «Місяць цифрової грамотності».

1 грудня 2021 о 19:44 | Яцків Ю. В. | немає коментарів

Не оминайте наш поріг,
Беріть скарби нетлінні в руки.
Нема прекрасніших доріг,
Ніж в цей вселюдський храм науки
Учениця 6-го класу Залісцівської гімназії Якімова Влада та бібліотекар с. Залісці Гонца Альона щиро вітають всіх з наступаючим святом - ДНЕМ БІБЛІОТЕК!

30 вересня 2021 о 11:29 | Яцків Ю. В. | немає коментарів

Учнівський колектив та усі працівники Залісцівської гімназії разом з Національним банком України та фондом «Таблеточки» з 1 по 30 вересня 2021 року долучились до акції «Монетки дітям», аби у простий та веселий спосіб зібрати монети та перетворити їх на потужну допомогу для сотень дітей, що борються з раком.
Щодня три сім’ї в Україні дізнаються, що у їхньої дитини рак, і залишаються віч-на-віч з хворобою. Подолати дитячий рак можна лише разом, підставивши плече допомоги родинам онкохворих дітей.
Монети номіналом у 25 копійок вийшли з обігу майже рік тому, але у багатьох з нас вони й досі лежали у скарбничках без діла. Кожна така монета, кожні 25 копійок – це крок назустріч здоровому дитинству для сотень онкохворих дітей. МИ ЦЕ ЗРОБИЛИ! ЗІБРАНО 520 монет, що в сумі складає 130 ГРИВЕНЬ!

30 вересня 2021 о 11:15 | Яцків Ю. В. | немає коментарів

ПАМ’ЯТЬ
Минає шість років, як у зоні проведення АТО, виконуючи громадянський обов’язок, загинув молодший сержант, командир мінометної батареї 28-річний Дмитро Філімонов.
Ще нещодавно, здається, побував у рідному селі, зустрічався з рідними, знайомими, ділився тривогою, болем та вірою в неодмінну перемогу... І враз його не стало.
Дмитро загинув 9 липня 2015 року під час артилерійського обстрілу.
Указом Президента України від 22 червня 2015 року №553/2015 Дмитра нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). Також він був нагороджений пам’ятним нагрудним знаком «За оборону Донецького аеропорту» (242 доби).
Але найбільшою нагородою є омріяне мирне небо, за яке він віддав життя.
Пішов у Вічність, залишивши рідним та близьким невимовний біль та смуток.
Тож нехай вічною буде про нього пам’ять! Нехай живе у серцях і ніколи не згасне.
Бо ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

21 вересня 2021 о 20:06 | Яцків Ю. В. | немає коментарів

Хай в цей вересневий день в кожну домівку прилетить Голуб миру з добрими звістками! Бажаємо вам довгих років здорового і щасливого життя, хай кожна мить дарує радість, хай удача веде вас за руку по світлому шляху! Мир вам і вашим близьким!

21 вересня 2021 о 11:15 | Яцків Ю. В. | немає коментарів

Кожного року у всіх куточках Землі 21 вересня відзначають Міжнародний день миру.

21 вересня 2021 о 10:52 | Яцків Ю. В. | немає коментарів

Учні 5-7 класів приєдналися до Міжнародної акції Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»

16 вересня 2021 о 11:13 | Яцків Ю. В. | немає коментарів

Сьогодні учні початкових класів разом із своїми класними керівниками долучилися до Міжнародної акції Всесвітній день прибирання

16 вересня 2021 о 10:35 | Яцків Ю. В. | немає коментарів

Сьогодні 15 вересня відбулася зустріч у нашій гімназії з пожежниками місцевої пожежної команди Залісцівського старостату.

15 вересня 2021 о 10:30 | Яцків Ю. В. | немає коментарів

У 5 класі провели виховну годину на тему: "Дружба замість булінгу"

12 вересня 2021 о 21:08 | Яцків Ю. В. | немає коментарів

Традиційно на початку нового навчального року в гімназії було проведено «Олімпійський тиждень»

10 вересня 2021 о 20:58 | Яцків Ю. В. | немає коментарів

Зі своїм 5 класом провели виховну годину на тему:" Мій друг - фізична культура"

9 вересня 2021 о 20:51 | Яцків Ю. В. | немає коментарів

Ніхто не стане сперечатися, що займатися спортом корисно для здоров'я. Особливо для дітей.

9 вересня 2021 о 20:48 | Яцків Ю. В. | немає коментарів