Семінар-практикум заступників директорів з НВР : Розвиваємо навички 4К

Date: 27 листопада 2019 о 10:41, Refreshed 10 грудня 2019 о 13:05
159 views

Комунікація, колаборація( командна робота), креативність, критичне мислення – ключові навички успішної людини ХХІ століття.

«Розвиваємо навички 4К» - тема семінару-практикуму заступників директорів з НВР закладів освіти Дунаєвецької міської ради, Дунаєвецької селищної ради, Смотрицької селищної ради , проведеного відповідно до плану роботи методичного кабінету 26 листопада у Залісецькому НВК «ЗОШ І-ІІ ст., ДНЗ».

Знайомство із закладом освіти відбулося через візитівку.

Інформаційно-консультативний модуль проведено Фурман Л.М., завідувачем МК («Навички 4К»), Рудько О. А., заступником директора з НВР Залісецького НВК « ЗОШ І – ІІ ступенів, ДНЗ» («Методична служба закладу освіти – новий формат діяльності»).

Під час практико-інтерактивного модуля гості мали нагоду ознайомитися із роботою педагогів закладу ( «Креативний простір. Педагогічний вернісаж»). Відвідали фрагменти уроків «Я досліджую світ» (1 клас «Людські чесноти. Що таке доброзичливість?» (ранкова зустріч), учитель Вітюк Т. М.), англійської мови ( 2 клас, «Моя улюблена їжа», (виготовлення тематичного лепбуку), учитель Григор’єва В. І. ), природознавства (4 клас, «Загальна характеристика природи материків» (урок – тренінг), учитель Матвеєва Л. В.), зарубіжної літератури ( 7 клас, «Своєрідність вирішення проблеми батьків та дітей в оповіданні Дж. Олдріджа «Останній дюйм» (урок-узагальнення), учитель Горобняк А. В .), української літератури (9 клас, « Іван Котляревський. «Енеїда». Національний колорит, зображення життя всіх верств суспільства, народна українська мова, бурлескний гумор» ( урок вивчення нового матеріалу), учитель Сільвейстрова І. К.), основ здоров'я, (8 клас, «Отруйні рослини і гриби. Профілактика харчових отруєнь. Перша допомога при харчових інфекціях» ( урок – тренінг), учитель Антонюк О. А.), засідання динамічної групи класних керівників (« Панельна дискусія «Класний керівник: перезавантаження», Барановська Т.В.). Ділова гра «Лабораторія думки «Ключові навички ХХІ століття» (Фурман Л.М.) спонукала учасників до пошуку нестандартних способів вирішення різноманітних ситуацій, підвищення професійного рівня, розвитку навичок 4К.

Експрес-консультація, підведення підсумків роботи семінару-практикуму, вироблення рекомендацій відбулися під час управлінського діалогу.

Учасники семінару щиро вдячні педагогічному колективу та адміністрації Залісецького НВК «ЗОШ І-ІІ ст., ДНЗ».

Comments:
Only authorized users can leave comments.