Total 22 common:people_all_forms

Звіт про роботу вчителя 4 класу Матвеєвої Л. В. під час карантину в умовах дистанційного навчання

Date: 4 травня 2020 о 16:27, Refreshed 5 травня 2020 о 14:30
103 view

За період карантину ( з 12.03.20 по 24.04.20) здійснювалася навчально - виховна та самоосвітня діяльність.
З 12.03.20 по 24.04.20 було впорядковано папки виховних заходів, навчальних матеріалів, проводилась робота із шкільною документацією, перевірялись наявні у вчителя зошити, складено план індивідуальної роботи під час карантину.
Згідно плану індивідуальної роботи кожного дня проводилось:
1. Моніторинг стану захворюваності учнів класу.
2. Розробка і розміщення у соціальній мережі Viberзавдань та відео - аудіо супроводу пояснення матеріалу для учнів 4 класу.
3. Індивідуальні консультації для батьків та учнів 4 класу.
4. Перевірка виконаних завдань.

1. Підготовка до онлайн - консультацій в умовах навчання в дистанційній формі.
Навчання з учнями 4 класу здійснювалася у дистанційній формі. Було створено групу 4 клас у Viber та Facebook. Щодня, за розкладом учні отримують завдання, рекомендації, а тепер і відеоуроки та відеоруханки.  Через брак відеотехніки, вчитель частіше  звязується з учнями у телефонному режимі. Якщо вивчається нова тема, то вона супроводжується відеоматеріалами. Виконані завдання учні передавали на перевірку у приватні повідомлення. Якщо діти не мають доступу до Інтернету, консультації проходять у телефонному режимі.

Проводились індивідуальні бесіди- розяснення з батьками класу, адже від взаємодії та взаєморозуміння батьків залежить результат навчання учнів на даний момент. Теми індивідуальних  бесід: "Коронавірус, що про нього потрібно знати та як захиститися",  "Як працювати в умовах карантину", " Рекомендації ВООЗ в умовах поширення коронавірусу".

Протягом даного періоду працювала над самоосвітою:

1. Опрацьовувала Методичні поради щодо організації освітнього процесу у ЗОШ Дунаєвецької ОТГ.

2. Вивчала освітні платформи для роботи з дітьми в умовах карантину.

3. Опрацьовувала статті на сайтах "На урок та інш.

4. Брала участь у онлайн - конференціях на платформі  Zооm, зокрема шкільні наради при директорі, районний семінар голів ШМО початкових класів.

Залучила учнів до виконання завдань з перевірки знань та вмінь за тематичним обліком.

Читання - Контрольна робота. Тема. Робота з літературним твором( письмово). (Ю. Смаль "Казочка про гумові чоботи"

Математика - Контрольна робота № 7

Українська мова - Перевірка мовних знань, умінь та навичок.( з тем " Числівник", "Займенник", "Дієслово".)

Природознавство - Контрольна робота № 5. (Природа України)

Згідно структури навчального року в період з 23.03.20 по 29.03 20 р. в навчальному закладі були весняні канікули. В цей період учні мали можливість працювати над власним розвитком. Учням надавалися індивідуальні консультації у телефонному режимі з тем, що їх цікавили.

З 24.04.20 по 11.05 20р. - було продовжено карантин. Тому вчитель склав план роботи на цей період.

Індивідуальний план роботи виконано.

Comments:
Only authorized users can leave comments.