Звіт педагога-організатора

Date: 3 травня 2020 о 20:51

Педагога-організатора
Залісецького НВК « ЗОШ І-ІІ ступенів, ДНЗ»
Ягушевської Наталії Михайлівни
про проведену роботу
під час карантину
з 16.03.2020 – 24.04.2020р.

Карантин – не час нудьгувати,а час для нових знань,ідей можливостей та розваг. На даний час наші зустрічі обмежені,але ми не втрачаємо зв’язку з нашими учнями. На час карантину, мною було складено індивідуальний план роботи педагога – організатора під час карантину. В який входять різні види виховної роботи. Від початку карантину, щопонеділка була організована Скайп-нарада при директору, щоп'ятниці , Вебінар – нарада з медпрацівниками:про результати організації дистанційного навчання на освітній платформі на порталі «Е-schols». Також я беру участь у відео конференції в онлайн режимі, з допомогою додатка Zoom, яку організовує методист педагогів - організаторів Ковальчук М.П.. На конференціях методист дає практичні поради щодо організації конкурсів та творчих проектів.
Учням було запропоновано провести відео-челендж «Один день із моїх буднів на карантині»,учні початкових класів малювали малюнки з написом «Усе буде добре». З малюнків які надсилали батьки було зроблено відео з назвою «Усе буде добре». Регулярно у групи Viber, я надсилаю учням інформацію про різноманітні онлайн-конкурси: «Країна моїх прав» , «Ми діти твої Україно», міський відкритий конкурс «Великодня писанка», «Я гордий тим, що українець з роду», «Весна 2020».
Карантин – це не канікули. Спільно з учнівським самоврядуванням було зроблено відео,де учні навчаються дистанційно, також шкільне самоврядування організувало онлайн «Піжамну вечірку» в якій також взяли участь наші найменші вихованці.
Попереду у нашому виховному плані ще багато свят,конкурсів, челенджів, флешмобів. Незабаром День пам'яті та примирення 8-9 травня, День матері 10 травня, Міжнародній день сім'ї 15 травня,День вишиванки 21 травня.

Comments:
Only authorized users can leave comments.